Skontaktuj się z naszym specjalistą
  • MAREK SEREDYŃSKI
    tel. 501 710 888
  • RAFAŁ KARKOSZKA
    tel. 508 055 288
  • biuro@ekobau.com

Farby Ralston

System barwiący Ralston

Od końca lat 70. firma Ralston jest jednym z pionierów w rozwoju systemów barwiących farby i lakiery. Maszyn firmy Ralston używa się w marketach budowlanych oraz u dystrybutorów hurtowych i detalicznych. Obecnie na całym świecie farby mieszane są w ponad 3 000 maszyn.

Działalność firmy Ralston opiera się głównie na mieszaniu wszelakich rodzajów farb – od dekoracyjnych do przemysłowych. Zespół ekspertów barwienia Ralston podejmie się każdego wyzwania, opracowując coraz to nowsze technologie.

Pasja do pięknych farb

Po prostu tworzyć najlepsze farby – to właśnie chce robić firma Ralston i... robi! Lubimy pracować z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję. Pracownicy naszego laboratorium potrafią godzinami opowiadać o procesach chemicznych, dzięki którym nasze farby są tak szybko pyłosuche. Jednak dla malarza najważniejszy jest po prostu rezultat, z którego można być dumnym. Dla nas też!

Chemia współpracy

Firma Ralston jest aktywna międzynarodowo: Dzięki osobistemu kontaktowi i bliskiej współpracy poznajemy naszych klientów i rynki lokalne. Tworząc przestrzeń na Twoje przedsiębiorstwo, trwałe produkty i osobisty kontakt między naszymi pracownikami i Tobą – w ten sposób chcemy dbać o ciągłość Twojej i naszej własnej działalności.


Oferujemy produkty firm